Silver partner
4
Роки досвіду
2
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
64
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
18582
Останній візит на сайт
сьогодні
досвідчений ріелтор, спеціаліст з продажу і оренди нерухомості

Продаж комерційної нерухомості (3)

  • Exchange Estate
    48 000 $
    105 $/м²

    Шевченка, 35

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    459 м²
    сьогодні
    Продається складське приміщення з земельною ділянкою — ідеальний варіант для бізнесу або виробництва Характеристики: * Тип: склад / комерційне приміщення * Земельна ділянка: 20 соток * Потужність електроенергії: 85 кВт ⚡ * Поруч нова підстанція (2023 рік) — є можливість збільшення потужності Умови по землі: * Земля наразі в оренді * Вартість викупу: 11 000 $ Варіанти покупки: 48 000 $ — якщо продаж «під ключ» ✔ ми самостійно запускаємо процес викупу землі ✔ Оплачуємо викуп землі (11 000 $) ✔ Ви отримуєте вже ділянку у власність разом із приміщенням 37 000 $ — якщо покупець сам займається викупом землі ✔ Ви купуєте тільки приміщення ✔ Самостійно оформляєте викуп землі ✔ Самостійн...
    Рієлтор
  • Exchange Estate
    85 000 $
    1 127 $/м²

    Михайла Грушевського вул., 37

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    75 м²
    1906 рік побудови
    5 днів тому
    Продається готовий бізнес в самому центрі міста вул.Грушевського Велика прохідність людей поверх 1 (напів цьоколь) площа 75.4м2 Електричне індивідуальне опалення, заведено 18кВт світла Є два потужні кондиціонери, працюють як на тепло так і на охолодження Два бойлера Ціна 85000$
    Рієлтор
  • Exchange Estate
    229 000 $
    1 145 $/м²

    Шевченка, 22

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    5 днів тому
    Продається комерційне приміщення в с. Підлісся площею 200м2 100м2 перший поверх,100м2 другий поверх, який можна зробити житловим 7,2 сотих землі попри центральну дорогу є сонячні панелі Ціна 229000$
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: