Silver partner
4
Роки досвіду
2
Верифіковані рекомендації
3
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
63
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
18465
Останній візит на сайт
сьогодні
досвідчений ріелтор, спеціаліст з продажу і оренди нерухомості

Продаж будинків (7)

  • Exchange Estate
    225 000 $
    1 500 $/м²

    Гоголя вул.

    ТОРГ БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Софіївка
    150 / 80 / 12 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Продається дуплекс у спокійному районі міста, район Каскад, по вул. Гоголя Площа ділянки 3.2 сотих Автоматичні ворота на вʼїзд Подвірʼя викладено бруківкою, є газон, мангальна зона Будинок на 2 поверхи + велике горище з підйомними сходами площею 45м2 Площа будинку 150м2, житлова 80м2, кухня 12м2, два санвузли (ванна і душова), великий гараж 20м2, чотири великі кімнати, з трьох кімнат на 2му поверсі є вихід на балкони Є автономне живлення, відеонагляд В будинку все лишається, є всі меблі і техніка, хороші дубові сходи, є кладовка, якісні вікна і двері Поруч садок, школа, зупинки. Сонячна сторона. Документи більше 3 років Ціна 240000$, торг
    Рієлтор
  • Exchange Estate
    195 000 $
    1 625 $/м²

    Веселкова

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Калинова Слобода КМ Таунхауси Sttk #2
    120 / 65 / 19 м²
    2 поверхи
    2 сот
    5 кімнат
    2025 рік побудови
    3 дні тому
    Продається крайній таунхаус в с. Крихівці біля Калинової Слободи по вул. Веселкова - ділянка 2 сотих - площа 120 м² - дизайнерський ремонт - газ, електрика, міська вода та каналізація - заведено три фази 5 кВт (можливість збільшення до 15 кВт для зарядки електро автомобіля) - тепла підлога - відеоспостереження - тиха вулиця Перший поверх: • кухня-вітальня з каміном • гостьовий санвузол з душем • гардеробна • вихід на власне подвір’я Другий поверх: • батьківська спальня • три окремі кімнати (попередньо зроблені як дитячі і кабінет) • великий санвузол • два відкриті балкони Ціна 195000$
    Рієлтор
  • Exchange Estate
    207 000 $
    1 150 $/м²

    Вербова

    БЕЗ КОМІСІЇ Спортклуб "HAMMERGYM"
    180 / 100 / 24 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2026 рік побудови
    4 дні тому
    Продається будинок у с.Крихівці - площа будинку — 180 м2 - 2 поверхи - земельна ділянка 6 сотих - будинок буде зданий у фасаді в стані сирця з встановленими вікнами - грамотне і продумане планування з гаражем - тиха та зручна локація - близько до міста - сучасне будівництво і якісні матеріали - можливий ремонт під ключ - готовність сирцю до 1 місяця Ціна 207000$
    Рієлтор
  • Exchange Estate
    330 000 $
    1 755 $/м²

    Квіткова

    БЕЗ КОМІСІЇ Спортклуб "HAMMERGYM"
    188 / 90 / 35 м²
    2 поверхи
    7 сот
    4 кімнати
    2025 рік побудови
    4 дні тому
    Сучасний двоповерховий будинок у Крихівцях виконаний під ключ✅ - площа будинку 187,8 м² - земельна ділянка 7 сотих - сучасний стиль з великою кількістю панорамних вікон - тиха, спокійна вулиця поруч міста - дизайнерський ремонт із використанням високоякісних матеріалів - просторі і світлі кімнати - величезна кухня-вітальня з сучасною технікою і каміном - два сучасних дизайнерських санвузли - окремий гардероб і котельня Ціна 330000$
    Рієлтор
  • Exchange Estate
    37 000 $
    154 $/м²

    Грушевського

    БЕЗ КОМІСІЇ
    240 / 140 / 22 м²
    2 поверхи
    12 сот
    4 кімнати
    4 дні тому
    Продається цегляний будинок в затишному передмісті Івано-Франківська (с. Підлісся) : - площа 240м2; - 2 жилих поверхи; - проект з функціональним плануванням; -будинок знаходиться в першому ряді від дороги; -правильна ділянка 12 соток; -велика кухня і вітальня; -всі кімнати роздільні; -гараж; -дах (шиферне перекриття); - є готовий дизайн-проект будинку з можливістю ремонту "під ключ" Розвинена інфраструктура поруч - школа, садочок, магазини, зупинка транспорту, річка, є захисна дамба від підтоплень Два сполучення з Франківськом, з 2027 року приєднають до міста так як Крихівці і Драгомирчани. Ціна 37000$
    Рієлтор
  • Exchange Estate
    157 200 $
    3 743 $/м²

    Дил

    БЕЗ КОМІСІЇ
    42 / 16 / 14 м²
    1 поверх
    2 сот
    1 кімната
    4 дні тому
    Продаж зданого котеджу в комплексі MandraDzen в с. Яблуниця 1черга, зданий, зараз облагороджують територію площа 42м2 по номеру 8 по залишках в забудовника немає уже закінчили благоустрій, запуск комунікацій на осінь ціна 157.200$
    Рієлтор
  • Exchange Estate
    11 000 $
    139 $/м²

    Центральна

    БЕЗ КОМІСІЇ
    79 / 45 / 14 м²
    1 поверх
    20 сот
    2 кімнати
    4 дні тому
    Продається будинок в с. Луквиця Богородчанського району Івано-Франківької області. Рік побудови 1984. Жилий стан. Площа будинку 79м2, 2 кімнати, жила площа 45м2, площа кухні 14м2, веранда 8м2, комора 14м2. Стіни з дерева, перекриття деревяне, дощата підлога, дах з шиферу. Є світло, води нема, колодязя нема, газ є в селі але до будинку потрібно провести (ціна приблизно 20тис. грн - до центральної труби 200м), опалення пічне на дровах. На території є ще гараж, стодола, стайня, туалет, сад. Є металеві ворота з сіткою-огорожею. Площа ділянки 20 сотих. Недалеко від будинку ще є 1 гектар поля розбитий на пару частин (продається в ціні разом з будинком!). Ціна 11000$.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.