Silver partner
4
Года опыта
2
Верифицированные рекомендации
3
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
63
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
18465
Последний визит на сайт
сегодня
досвідчений ріелтор, спеціаліст з продажу і оренди нерухомості

Продажа домов (7)

  • Exchange Estate
    225 000 $
    1 500 $/м²

    Гоголя ул.

    ТОРГ БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Софиевка
    150 / 80 / 12 м²
    2 этажа
    3 сот
    4 комнаты
    сегодня
    Продається дуплекс у спокійному районі міста, район Каскад, по вул. Гоголя Площа ділянки 3.2 сотих Автоматичні ворота на вʼїзд Подвірʼя викладено бруківкою, є газон, мангальна зона Будинок на 2 поверхи + велике горище з підйомними сходами площею 45м2 Площа будинку 150м2, житлова 80м2, кухня 12м2, два санвузли (ванна і душова), великий гараж 20м2, чотири великі кімнати, з трьох кімнат на 2му поверсі є вихід на балкони Є автономне живлення, відеонагляд В будинку все лишається, є всі меблі і техніка, хороші дубові сходи, є кладовка, якісні вікна і двері Поруч садок, школа, зупинки. Сонячна сторона. Документи більше 3 років Ціна 240000$, торг
    Риелтор
  • Exchange Estate
    195 000 $
    1 625 $/м²

    Веселкова

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя єВідновлення Калиновая Слобода КГ Таунхаусы Sttk #2
    120 / 65 / 19 м²
    2 этажа
    2 сот
    5 комнат
    2025 год постройки
    3 дня назад
    Продається крайній таунхаус в с. Крихівці біля Калинової Слободи по вул. Веселкова - ділянка 2 сотих - площа 120 м² - дизайнерський ремонт - газ, електрика, міська вода та каналізація - заведено три фази 5 кВт (можливість збільшення до 15 кВт для зарядки електро автомобіля) - тепла підлога - відеоспостереження - тиха вулиця Перший поверх: • кухня-вітальня з каміном • гостьовий санвузол з душем • гардеробна • вихід на власне подвір’я Другий поверх: • батьківська спальня • три окремі кімнати (попередньо зроблені як дитячі і кабінет) • великий санвузол • два відкриті балкони Ціна 195000$
    Риелтор
  • Exchange Estate
    207 000 $
    1 150 $/м²

    Вербова

    БЕЗ КОМИССИИ Спортклуб "HAMMERGYM"
    180 / 100 / 24 м²
    2 этажа
    6 сот
    4 комнаты
    2026 год постройки
    4 дня назад
    Продається будинок у с.Крихівці - площа будинку — 180 м2 - 2 поверхи - земельна ділянка 6 сотих - будинок буде зданий у фасаді в стані сирця з встановленими вікнами - грамотне і продумане планування з гаражем - тиха та зручна локація - близько до міста - сучасне будівництво і якісні матеріали - можливий ремонт під ключ - готовність сирцю до 1 місяця Ціна 207000$
    Риелтор
  • Exchange Estate
    330 000 $
    1 755 $/м²

    Квіткова

    БЕЗ КОМИССИИ Спортклуб "HAMMERGYM"
    188 / 90 / 35 м²
    2 этажа
    7 сот
    4 комнаты
    2025 год постройки
    4 дня назад
    Сучасний двоповерховий будинок у Крихівцях виконаний під ключ✅ - площа будинку 187,8 м² - земельна ділянка 7 сотих - сучасний стиль з великою кількістю панорамних вікон - тиха, спокійна вулиця поруч міста - дизайнерський ремонт із використанням високоякісних матеріалів - просторі і світлі кімнати - величезна кухня-вітальня з сучасною технікою і каміном - два сучасних дизайнерських санвузли - окремий гардероб і котельня Ціна 330000$
    Риелтор
  • Exchange Estate
    37 000 $
    154 $/м²

    Грушевського

    БЕЗ КОМИССИИ
    240 / 140 / 22 м²
    2 этажа
    12 сот
    4 комнаты
    4 дня назад
    Продається цегляний будинок в затишному передмісті Івано-Франківська (с. Підлісся) : - площа 240м2; - 2 жилих поверхи; - проект з функціональним плануванням; -будинок знаходиться в першому ряді від дороги; -правильна ділянка 12 соток; -велика кухня і вітальня; -всі кімнати роздільні; -гараж; -дах (шиферне перекриття); - є готовий дизайн-проект будинку з можливістю ремонту "під ключ" Розвинена інфраструктура поруч - школа, садочок, магазини, зупинка транспорту, річка, є захисна дамба від підтоплень Два сполучення з Франківськом, з 2027 року приєднають до міста так як Крихівці і Драгомирчани. Ціна 37000$
    Риелтор
  • Exchange Estate
    157 200 $
    3 743 $/м²

    Дил

    БЕЗ КОМИССИИ
    42 / 16 / 14 м²
    1 этаж
    2 сот
    1 комната
    4 дня назад
    Продаж зданого котеджу в комплексі MandraDzen в с. Яблуниця 1черга, зданий, зараз облагороджують територію площа 42м2 по номеру 8 по залишках в забудовника немає уже закінчили благоустрій, запуск комунікацій на осінь ціна 157.200$
    Риелтор
  • Exchange Estate
    11 000 $
    139 $/м²

    Центральна

    БЕЗ КОМИССИИ
    79 / 45 / 14 м²
    1 этаж
    20 сот
    2 комнаты
    4 дня назад
    Продається будинок в с. Луквиця Богородчанського району Івано-Франківької області. Рік побудови 1984. Жилий стан. Площа будинку 79м2, 2 кімнати, жила площа 45м2, площа кухні 14м2, веранда 8м2, комора 14м2. Стіни з дерева, перекриття деревяне, дощата підлога, дах з шиферу. Є світло, води нема, колодязя нема, газ є в селі але до будинку потрібно провести (ціна приблизно 20тис. грн - до центральної труби 200м), опалення пічне на дровах. На території є ще гараж, стодола, стайня, туалет, сад. Є металеві ворота з сіткою-огорожею. Площа ділянки 20 сотих. Недалеко від будинку ще є 1 гектар поля розбитий на пару частин (продається в ціні разом з будинком!). Ціна 11000$.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.